Online
Rezervace

Rezervujte si BMW Motorrad online.

Vysněný motocykl od BMW Motorrad nikdy nebyl blíž. Vyberte si ze široké nabídky a rezervujte si motocykl exkluzivně pro vás online, a to v pouhých 3 jednoduchých krocích. Vyberte si požadovaný model, přihlaste se do aplikace Moje BMW, zadejte údaje o své platební kartě a vyzvedněte si motocykl u svého důvěryhodného prodejce.

Najdi svou vysněnou mašinu.

Vyberte si z široké nabídky okamžitě dostupných motocyklů. Zvolte preferovaný model a motorizaci, poté potvrďte svůj rozpočet a prohlédněte si dostupná vozidla u okolních prodejců.

Register/Přihlášení do My BMW.

Po výběru modelu se zaregistrujte nebo přihlaste do aplikace My BMW. To můžete provést buď kliknutím na "Přihlásit se" v levém horním rohu obrazovky, nebo kliknutím na "Rezervovat s poplatkem". My BMW vám poskytne přehled o vašich rezervacích, oblíbených položkách a uložených vyhledáváních.

Rezervace motocyklu online.

Rezervujte si motocykl výhradně pro sebe pomocí našeho pohodlného a snadného online formuláře. Vyplňte své soukromé nebo firemní údaje, přijměte podmínky prodejce, vyplňte platební údaje a klikněte na "Rezervovat s poplatkem".

Dokonči objednávku

Zvol financování.

Nabízíme řadu balíčků financování motocyklů, které lze přizpůsobit vašim individuálním podmínkám a životnímu stylu. Vyberte si ten správný pro vás, podepište finanční dokumenty a vyzvedněte si klíčky od svého BMW Motorrad.