FAQ

BMW MOTORRAD ONLINE REZERVACE.

Najděte všechny nejčastější dotazy týkající se rezervace vašeho motocyklu BMW Motorrad online, jako např.: Jak funguje online rezervace? Jak bude motocykl rezervován výhradně pro vás?

FAQ

Pro bližší informace o ceně vozidla, o které máte zájem, se prosím obraťte na příslušného prodejce.

Rezervace s poplatkem je žádost o rezervaci se záměrem zakoupit vozidlo v prodejně. Rezervační poplatek je vyžadován za účelem rezervace vozidla až do uzavření smlouvy.
Rezervační poplatek je nutný k uzamčení vozu na dobu do dne uzavření smlouvy. Během této doby si dané vozidlo nemůže na platformě rezervovat nikdo jiný. Po uzavření smlouvy bude vozidlo z platformy odstraněno a nebude již k dispozici k prodeji.
Pokud je vaše smlouva uzavřena, rezervační poplatek bude započten na konečnou platbu a/nebo leasingovou smlouvu. Pokud smlouva uzavřena nebude, bude poplatek vrácen na váš bankovní účet.

Poptat nyní je nezávazná žádost o kontakt. Pokud máte dotazy ke konkrétnímu vozidlu, můžete pomocí tlačítka Poptat nyní zaslat dotaz přímo příslušnému prodejci. Prodejce váš dotaz zpracuje a co nejdříve se vám ozve.

Ano, dostanete přesně takový motocykl, jaký je zobrazen na fotografii.

Při výběru vozidla klikněte na hvězdičku a přidejte motocykl do oblíbených položek. Přihlaste se do služby MyBMW a vyhledejte uložená vozidla.

Můžete se obrátit na naše zákaznické centrum BMW.
Veškeré informace k zákaznickému servisu naleznete zde.:  Odkaz

V případě poškození se obraťte na příslušného prodejce.

Rezervace & Platba

 1. Přihlášení/registrace do MyBMW
  Po výběru modelu a kliknutí na "Rezervovat s poplatkem" se přihlaste nebo zaregistrujte na MyBMW.
 2. Osobní data
  Vyplňte svou soukromou nebo firemní adresu a přijetí marketingové komunikace
 3. Tvůj motocykl
  Poslední kontrola všech údajů o motocyklu, fakturační adresy a souhlas s podmínkami.
 4. Platba
  Vyplňte své platební nbsppodklady a klikněte na "Rezervovat s poplatkem".

Ano. Po přihlášení máte přístup ke svým rezervacím, oblíbeným vozidlům a osobním údajům.

Chcete-li získat přístup k rezervaci, kterou jste si dříve rezervovali, postupujte podle následujících kroků:

 • Login to the MyBMW portal by clicking on Login on the upper left side of the page
 • Po přihlášení najdete svou dříve rezervovanou rezervaci v sekci "Rezervace". 

Své osobní údaje můžete změnit ve svém profilu MyBMW v části "změna profilových údajů"..

Informace o faktuře získáte u svého prodejce.

Ano, rezervaci můžete zrušit a rezervační poplatek vám bude vrácen. Pokud chcete rezervaci zrušit, domluvte se s příslušným prodejcem.

Ano, stav můžete sledovat v profilu MyBMW v sekci "Rezervace".

Ano. Po rezervaci vozidla si můžete u prodejce domluvit zkušební jízdu.

Ano, pokud si chcete vozidlo rezervovat, musíte zaplatit rezervační poplatek. Výši rezervačního poplatku určuje prodejce a může se lišit v závislosti na typu vozidla. Pokud si vozidlo rezervujete, bude vám tento poplatek připsán jako záloha. Pokud se smlouva neuskuteční, bude vám tato záloha vrácena..

Výši rezervačního poplatku určuje prodejce a může se lišit v závislosti na typu vozidla. Pokud si vozidlo rezervujete, bude vám tento poplatek připsán jako záloha. Pokud se smlouva neuskuteční, dostanete zálohu zpět.

Online rezervace lze v současné době provádět pomocí kreditní karty. 

 • Na účtu nemáte dostatečný kredit.
 • Váš účet je uzavřen.
 • Platnost vaší kreditní karty vypršela.
 • Vaše platba je po splatnosti.
 • Váš účet byl označen jako podvodný.
   

Ne.Předběžná rezervace není podmínkou pro koupi vozidla, ale "zablokuje" vozidlo do doby, než bude uzavřena kupní smlouva na vozidlo. V případě, že si koupi vozidla rozmyslíte, kontaktujte prodejce a rezervaci neprodleně zrušte. Jakmile prodejce provede zrušení rezervace, budou vám vráceny peníze.

Ano. Okamžitě kontaktujte prodejce a zrušte rezervaci. Jakmile prodejce provede zrušení rezervace, budou vám vráceny peníze a vy si budete moci vybrat nový motocykl. Pro více informací o výměně vozidla se obraťte na prodejce.

Ano, v kroku "Osobní údaje" v procesu platby můžete určit, zda jste soukromý nebo firemní zákazník..

V případě zrušení rezervace bude částka připsána na účet původním způsobem platby, který jste použili. Potvrzení o zrušení obdržíte ihned po jeho zpracování.

 • Máte právo tuto smlouvu kdykoli zrušit bez udání důvodu. Abyste mohli uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, informujte nás o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy prostřednictvím jasného prohlášení. Můžete buď vyplnit na vzorový formulář pro odstoupení od smlouvynebo jiné jasné prohlášení a zašlete je příslušnému prodejci poštou nebo e-mailem. Jméno prodejce, jeho adresa a (pokud je k dispozici) e-mailová adresa vám budou zaslány v okamžiku rezervace. Poté, co prodejce prohlášení obdrží, vám neprodleně zašle e-mail s potvrzením o zrušení rezervace.
 • Pro dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy stačí, abyste oznámení o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy zaslali před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.
 • Následné kroky
 • Prodejce vám okamžitě vrátí celou částku, jakmile obdrží oznámení o vašem zrušení rezervace. Pro tuto úhradu použije prodejce stejný platební prostředek, který jste použili při původní transakci, pokud s vámi nebylo výslovně dohodnuto něco jiného. V žádném případě vám za toto vrácení nebudou účtovány žádné poplatky.