Online
Rezervace

Rezervace motocyklu BMW online.

Váš sen o motocyklu BMW může být skutečností. Vyberte si ze širokého výběru a zarezervujte si svůj motocykl výhradně pro vás online, pouze ve 3 jednoduchých krocích. Vyberte si požadovaný model, přihlaste se do My BMW, zadejte informace o své kreditní kartě a vyzvedněte si motocykl u vašeho důvěryhodného prodejce.

Find your dream motorcycle.

Vyberte si ze širokého výběru okamžitě dostupných motocyklů. Vyberte preferovaný model, motorizaci a poté potvrďte svůj rozpočet a procházejte dostupné motocykly u nejbližších prodejců.

Register/přihlásit se do My BMW.

Po výběru modelu se prosím zaregistrujte nebo přihlaste do My BMW. Můžete to udělat buď kliknutím na "Přihlásit se" v levém horním rohu obrazovky nebo kliknutím na "Rezervovat s poplatkem". My BMW vám poskytuje přehled vašich rezervací, oblíbených položek a uložených vyhledávání.

Reserve the motorcycle online.

Zarezervujte si motocykl výhradně pro vás pomocí našeho pohodlného a snadného online formuláře. Vyplňte své soukromé nebo obchodní údaje, přijměte podmínky prodejce, vyplňte své platební údaje a klikněte na „Rezervovat s poplatkem“.

Dokončit nabídku.

Zvolit financování.

Máme řadu balíčků financování motocyklů, které lze přizpůsobit vašim individuálním okolnostem a životnímu stylu. Vyberte si ten pravý pro vás, podepište finanční dokumenty a vyzvedněte si klíče od svého prodejce BMW Motorrad.